تبلیغات
+فوتبال - اسپانیا_فرانسه_ماتادورها در برابر خروس ها

+فوتبال

درباره وبلاگ


من طرفدار کریس رونالدو ام.ولی سعی کردم توی این وبلاگ خیلی یک طرفه مطلب ننویسم.امیدوارم از وبم خوشتون بیاد .دوباره سر بزن دوست من!

نویسندگان

نظر سنجی

کدام یک شایسته ی توپ طلاست؟آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

اسپانیا_فرانسه_ماتادورها در برابر خروس ها

JPEG Image

 سایت گل- قهرمان رقابتهای یورو2008 درحالی گام به مرحله یک چهارم پایانی یورو2012 می گذارد که در آخرین دیدارش در مرحله گروهی با نتیجه 0-1 کرواسی را شکست داد؛هرچند که همین برد خفیف برای دل بوسکه و شاگردانش کافی بود تا به عنوان تیم صدرنشین گروه سی به مرحله حذفی راه بیابند. 

اسپانیا بازیکنان یک کارته زیادی دارد که درصورتی که در بازی با فرانسه از داور کارت زرد بگیرند، در دیدار بعدی اسپانیا غایب خواهند بود: آلوارو آربلوا، جوردی آلبا، فرناندو تورس، ژابی آلونسو و خاوی مارتینس..سخت ترین تصمیم دل بوسکه تصمیم گیری درمورد خط حمله تیمش است؛ اینکه آیا بازهم تورس را در نوک حمله قرار دهد و یا از سیستم بازیکن شماره 9 کاذب بهره گیرد.
 
فرانسه در آخرین دیدارش درمرحله گروهی با دو گل مغلوب سوئد شد تا انگلیس درصدر جدول گروه دی قرار گرفته و فرانسه به عنوان تیم دوم گروه صعود کرده و مقابل اسپانیا قرار بگیرد.
خروس ها دراین بازی فیلیپ مکسس را دراختیار نخواهند داشت؛چرا که او در بازی با سوئد دو کارته شد و برای یک بازی از همراهی تیمش محروم خواهد بود و لوران کشیه لنی جای او را پر خواهد کرد.

به علاوه ابهامهایی هم درمورد حضور یا عدم حضور سمیر نصری و ریبری درترکیب اصلی تیمشان وجود دارد.هردوی این بازیکنان در جلسه تمرینی روز 4شنبه غایب بودند ولی انتظار می رود که در ترکیب اصلی تیمشان قرار بگیرند. یوان کابای هم بعد از نیمکت نشینی درآخرین دیدار مرحله گروهی به ترکیب فرانسه بازخواهد گشت.ژرمی منس  که در بازی با سوئد غایب بود، ممکن است به ترکیب اصلی تیم راه یابد.


آیا می دانستید؟
  • اسپانیا از اکتبر سال 2006 به بعد تنها در دو بازی رسمی شکست خورده؛ یکی باخت به آمریکا در جام کنفدراسیون های سال 2009 بود و دیگری شکست دراولین دیدار رسمی جام جهانی 2010 مقابل سوئیس 
  • با وجود تلاشهای فراوان تورس برای گلزنی، او درحال حاضر هم با به ثمر رساندن 30 گل در 96 بازی رسمی اش،برترین گلزن کنونی حاضر در تیم ملی اسپانیاست. 
  • لاروخا رکورد پاس های صحیح فوق العاده ای را در سه دیدارش درمرحله گروهی به نام خود ثبت کرده. آنها دردومین بازی شان مقابل ایرلند 810 پاس صحیح رد و بدل کردند و این درحالی بود که درآن بازی ایرلندی ها 198 پاس صحیح داشتند.
  • چابی، بازی ساز تیم ملی اسپانیا با دادن 127 پاس صحیح در بازی با ایرلند، رکورد 20 ساله رونالد کومن هلندی در این زمینه را شکست. 
  • فرانسه با باخت مقابل سوئد در دیدار سوم مرحله گروهی گروه دی، رکورد شکست نایذیری اش در 23 بازی متوالی را پایان یافته دید.  
  • آخرین باری که تیم ملی اسپانیا درتورنمنتی رسمی از گردونه رقابتها خارج شد، به دست فرانسه از رقابتها کنار رفت. در مرحله یک هشتم پایانی جام جهانی 2006 بود که گلهای فرانک ریبری، پاتریک ویه را و زین الدین زیدان ، ماتادورها را از گردونه رقابتها حذف کرد. 
  • کریم بنزما( تصویر سمت راست) در 4 دیدار اخیری که در ترکیب اصلی فرانسه به میدان رفته بود، درگلزنی ناکام مانده بود.. 
  • لوران بلان چهارمین تجربه حضورش در رقابتهای یورو را پشت سرمی گذارد.او به عنوان بازیکن در 3 دوره رقابتهای یورو شرکت کرده بود و اکنون به عنوان مربی دراین رقابتها حضور یافته.