تبلیغات
+فوتبال - گرانرو:اگر طلا به پایم بریزندهم به بارسا نمی روم؛رونالدو یکی از فروتن ترین فوتبالیست هایی است که می شناسم

+فوتبال

درباره وبلاگ


من طرفدار کریس رونالدو ام.ولی سعی کردم توی این وبلاگ خیلی یک طرفه مطلب ننویسم.امیدوارم از وبم خوشتون بیاد .دوباره سر بزن دوست من!

نویسندگان

نظر سنجی

کدام یک شایسته ی توپ طلاست؟آمار سایت

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

گرانرو:اگر طلا به پایم بریزندهم به بارسا نمی روم؛رونالدو یکی از فروتن ترین فوتبالیست هایی است که می شناسم

استبان گرانرو، ستاره اسپانیایی باشگاه رئال مادرید در گفتگو با مجله «جت داون» به بررسی شرایط کنونی تیم مادریدی پرداخته است.

این ستاره اسپانیایی در صحبتهایی اعلام کرد که یکی از کسانی که به شدت او را تحت تاثیر قرارداده ژوزه مورینیو است:« او کاری کرده که  ما تا پای جان با او هستیم. این یکی از ویژگی های مثبت اوست و با صداقت تمام با ما رفتار می کند . مورینیومربی ای است که تمام قهرمانی ها را به دست آورده و می خواهد به موفقیت هایش ادامه دهد. او  انگیزه عجیبی در درون خودش دارد . مورینیو باعث می شود که تو در تمام روزهای سال، به صورت باثبات در100% آمادگی باشی .»

گرانرو در مورد تور تابستانی تیمش درآمریکا گفت:« به لطف رئیس باشگاهمان که تلاشهای زیادی انجام می دهد، تیم ما، بین المللی ترین تیم دنیاست و درسرتاسر دنیا ما را می شناسند.»

او ادامه داد:« من توصیه های زیادی را دریافت کرده ام که به من کمک زیادی کرده است. کاسیاس، رائول و گوتی کسانی هستند که در طول این سالها کمک ها و راهنمایی های زیادی به من کرده اند. الان بیش از همه برروی ژابی آلونسو تمرکز کرده ام که چطور مشکلات را حل می کند. من واقعا او را تحسین می کنم.»

البته گرانرو از کریس رونالدو هم تمجید کرد و گفت:« این خیلی خوب و تعیین کننده است که او اینجاست. او انسان مهربانی است که دوست دوستان و هم تیمی خوبی برای هم تیمی هایش است. تصویری که از او ارائه شده، متاسفانه با واقعیت تطبیق ندارد. حسادت ها باعث می شود که وقتی بازیکنی در اوج است، شخصیت او را زیر سوال ببرند. ولی رونالدو نیازی ندارد که کاری انجام دهد. او با شایستگی های فردی اش به اینجا رسیده  و به حرکت در این مسی رادامه می دهد. او انسان خوب و فروتنی است . فروتنی فقط نباید در ذهن فرد وجود داشته باشد. رونالدو خوب استو این را می داند و به همین خاطر می گویم که فروتنی وقتی مشخص می شود که کسی خوب باشد و با این حال موفقیتهای بیشتری بخواهد و در هر جلسه تمرینی و در هر بازی تلاش بیشتری کند. هیچ وقت رونالدو به شرایط زمان حال رضایت نمی دهد و بیشتر می خواهد. این هم فروتنی است. وقتی می گویند که کریس فروتن نیست، من می خندم. به نظرمن او یکی از فروتن ترین انسان هایی است که می شناسم.»

این ستاره اسپانیایی درمورد قهرمانی تیمش در فصل گذشته رقابتهای لالیگا و پس گرفتن جام قهرمانی از بارسا گفت:« بارسلونا در سه سال اخیر سطح خیلی بالایی داشت و این به کاری که ما فصل گذشته انجام دادیم، ارزش بیشتری می دهد. الان چالش مهمی را پیش رو داریم و آن هم دفاع از عنوان قهرمانی است.به عنوان یک مادریدی باید بگویم که هرگز نمی توانم برای بارسلونا بازی کنم. حتی در بهترین شرایط ممکن و حتی اگر تمام طلاهای دنیا را به من بدهند هم به بارسلونا نخواهم رفت.به خاطر اصول و قواعد نمی توان این کار را کرد.»

JPEG Image